Modlitwa Adwentowa – Dzień 5

Posted: 06/12/2012 in Adwent - radosny czas oczekiwania na każde dziecko
Tagi:

plakat_DAD_Adwent

Dzień 5 (6 grudnia) – Modlitwa za dzieci
z zespołem Angelmana

 

Czasami ludzie mówią, że Marcel wygląda jak poruszająca się „kukiełka”. Może troszkę przypomina „kukiełkę”, jego nóżki są szeroko rozstawione, bardzo często się śmieje. Marcel jest bardzo niespokojny, lubi być w ruchu, niewiele śpi, wszędzie go pełno, wszystko, co spotka wkłada do buzi, dlatego rodzice muszą ciągle uważać, żeby niczego nie połknął. Marcel nie jest lubiany wśród rówieśników, bo niewiele mówi, a bardzo dużo się rusza,
w przedszkolu wręcz nie jest w stanie usiedzieć w jednym miejscu. Jego myślenie także nie przebiega prawidłowo, trudno mu się skupić na zabawie, dlatego tato jest najlepszym kompanem jego zabaw. Wprost uwielbia bawić się w wodzie i oglądać załamujące się świetlne refleksy…

Boże Ojcze, Tato wszystkich ludzi, Ty który stworzyłeś każdego człowieka na swój obraz i podobieństwo, prosimy Cię przez Twojego Syna Jezusa Chrystusa o łaskę zdrowia dla wszystkich dzieci, w intencji których dziś szczególnie do Ciebie przychodzimy. Ześlij na nie i na ich bliskich Ducha Świętego, ześlij Swoje błogosławieństwo, otocz ich opieką i obdarz wszystkimi potrzebnymi łaskami.

 Prosimy Cię dopomóż również, by wszyscy rodzice, którzy zmagają się w sumieniu z odrzuceniem swojego dziecka z powodu jego choroby lub niepełnosprawności, odkryli w sobie siły i wiarę do przyjęcia tego dziecka i obdarzenia go prawdziwą Miłością.

 Najświętsza Maryjo Dziewico, Matko Chrystusa i nasza Matko, pomóż i nam modlącym się w tych intencjach, odważnie głosić niepodważalność życia ludzkiego. Pomóż świadczyć o tym wśród osób, które odrzucają dar życia ludzkiego, zdrowego, jak i naznaczonego chorobą czy niepełnosprawnością. Amen.

 Odmawiamy jedną dziesiątkę różańca.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s