Modlitwa Adwentowa – Dzień 7

Posted: 08/12/2012 in Adwent - radosny czas oczekiwania na każde dziecko
Tagi:

plakat_DAD_Adwent

Dzień 7 (8 grudnia) – Modlitwa za dzieci
z zespołem Pradera-Williego

 

 

Zuzia urodziła się później niż to było planowane. Może w brzuszku u mamy tak bardzo jej się spodobało, że nie chciała wychodzić… Już od momentu jej przyjścia na świat wszystko szło nie tak… Jako noworodek była bardzo drobniutka, jej niska waga nie dosięgała normy, była ospała, niechętnie jadła, gdy inne dzieci płakały i domagały się mleka, ona wcale nie miała ochoty na jedzenie. Teraz już trochę urosła, chociaż ciągle rozwija się znacznie wolniej niż dziewczynki w jej wieku, późno zaczęła siadać, chodzić… Ma dość duże problemy w nauce, nie lubi chodzić do przedszkola, bo dzieci się z niej śmieją, mówią, że jest za gruba, jej twarz jest podłużna, a oczy mają kształt migdałów. W domu czuje się bezpiecznie, wie, że rodzice ją kochają, że z mamą będzie mogła dziś znów malować ulubione królewny…

Boże Ojcze, Tato wszystkich ludzi, Ty który stworzyłeś każdego człowieka na swój obraz i podobieństwo, prosimy Cię przez Twojego Syna Jezusa Chrystusa o łaskę zdrowia dla wszystkich dzieci, w intencji których dziś szczególnie do Ciebie przychodzimy. Ześlij na nie i na ich bliskich Ducha Świętego, ześlij Swoje błogosławieństwo, otocz ich opieką i obdarz wszystkimi potrzebnymi łaskami.

Prosimy Cię dopomóż również, by wszyscy rodzice, którzy zmagają się w sumieniu z odrzuceniem swojego dziecka z powodu jego choroby lub niepełnosprawności, odkryli w sobie siły i wiarę do przyjęcia tego dziecka i obdarzenia go prawdziwą Miłością.

Najświętsza Maryjo Dziewico, Matko Chrystusa i nasza Matko, pomóż i nam modlącym się w tych intencjach, odważnie głosić niepodważalność życia ludzkiego. Pomóż świadczyć o tym wśród osób, które odrzucają dar życia ludzkiego, zdrowego, jak i naznaczonego chorobą czy niepełnosprawnością. Amen.

Odmawiamy jedną dziesiątkę różańca.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s