Modlitwa Adwentowa – Dzień 13

Posted: 13/12/2012 in Adwent - radosny czas oczekiwania na każde dziecko
Tagi:

plakat_DAD_Adwent

Dzień 13 (14 grudnia) – Modlitwa za dzieci
z dysplazją stawu biodrowego

 

Już od pierwszych chwil pojawienia się Klaudii na świecie wiadomo było, że nie wszystko jest tak, jak być powinno. Jej nóżki miały bardzo dziwne ułożenie, wydawały się nieco zdeformowane. Diagnoza była jednoznaczna: dysplazja stawu biodrowego. Klaudia urodziła się ze zwichnięciem obu stawów biodrowych. Już w pierwszym dniu jej dopiero rozpoczętego życia na świecie, zapadła decyzja o operacji. Udało się uratować jej stawy, dzięki szybkiej interwencji lekarzy… Dzisiaj, jej maleńkie bioderka może nie są idealne, ale ma zakładane specjalne pieluchy, które pozwalają na trzymanie bioderek w bezpiecznej pozycji. Klaudia będzie rehabilitowana po to by mogła chodzić i być samodzielną.

Boże Ojcze, Tato wszystkich ludzi, Ty który stworzyłeś każdego człowieka na swój obraz i podobieństwo, prosimy Cię przez Twojego Syna Jezusa Chrystusa o łaskę zdrowia dla wszystkich dzieci, w intencji których dziś szczególnie do Ciebie przychodzimy. Ześlij na nie i na ich bliskich Ducha Świętego, ześlij Swoje błogosławieństwo, otocz ich opieką i obdarz wszystkimi potrzebnymi łaskami.

Prosimy Cię dopomóż również, by wszyscy rodzice, którzy zmagają się w sumieniu z odrzuceniem swojego dziecka z powodu jego choroby lub niepełnosprawności, odkryli w sobie siły i wiarę do przyjęcia tego dziecka i obdarzenia go prawdziwą Miłością.

Najświętsza Maryjo Dziewico, Matko Chrystusa i nasza Matko, pomóż i nam modlącym się w tych intencjach, odważnie głosić niepodważalność życia ludzkiego. Pomóż świadczyć o tym wśród osób, które odrzucają dar życia ludzkiego, zdrowego, jak i naznaczonego chorobą czy niepełnosprawnością. Amen.

Odmawiamy jedną dziesiątkę różańca.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s