Modlitwa Adwentowa 2013 – Dzień 2

Posted: 02/12/2013 in Adwent - radosny czas oczekiwania na każde dziecko
Tagi:

dzień 02Dzień 2 (2 grudnia) – Modlitwa za dzieci
z chorobami nerek

Jasio urodził się dwa tygodnie przed planowanym terminem porodu. Już od początku lekarze wiedzieli, że jego nerki nie funkcjonują prawidłowo. Po konsultacji z nefrologiem zajmującym się noworodkami i niemowlętami odkryto, że Jasio ma bakterię, która uniemożliwia prawidłowe funkcjonowanie jednej nerki. Dziś chłopiec ma już ponad roczek, ale wciąż istnieje zagrożenie konieczności usunięcia jednej nerki. Jaś jest bardzo słaby i podatny na infekcje. Szpital stał się dla niego i jego rodziców drugim domem. Marzą, by nerka zaczęła prawidłowo pracować…

Boże Ojcze, Tato wszystkich ludzi, Ty który stworzyłeś każdego człowieka na swój obraz i podobieństwo, prosimy Cię przez Twojego Syna Jezusa Chrystusa o łaskę zdrowia dla wszystkich dzieci, w intencji których dziś szczególnie do Ciebie przychodzimy. Ześlij na nie i na ich bliskich Ducha Świętego, ześlij Swoje błogosławieństwo, otocz ich opieką i obdarz wszystkimi potrzebnymi łaskami.

Prosimy Cię dopomóż również, by wszyscy rodzice, którzy zmagają się w sumieniu z odrzuceniem swojego dziecka z powodu jego choroby lub niepełnosprawności, odkryli w sobie siły i wiarę do przyjęcia tego dziecka i obdarzenia go prawdziwą Miłością.

Najświętsza Maryjo Dziewico, Matko Chrystusa i nasza Matko, pomóż i nam modlącym się w tych intencjach, odważnie głosić niepodważalność życia ludzkiego. Pomóż świadczyć o tym wśród osób, które odrzucają dar życia ludzkiego, zdrowego, jak i naznaczonego chorobą czy niepełnosprawnością. Amen.

Odmawiamy jedną dziesiątkę różańca.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s