Modlitwa Adwentowa 2013 – Dzień 3

Posted: 03/12/2013 in Uncategorized
Tagi:

dzień 03Dzień 3 (3 grudnia) – Modlitwa za dzieci przedwcześnie urodzone

Wcześniaki. Franciszek urodził się w sierpniu, w 7 miesiącu ciąży i kiedy przyszedł na świat przez cesarskie cięcie, nie miał żadnych funkcji życiowych. Był 10 minut reanimowany. Na początku nie oddychał samodzielnie i był podłączony do respiratora. Poza tym jego jelita nie pracowały. Na dzień dzisiejszy jest nieco lepiej. Franciszek rośnie i przybiera na wadze, ale cały czas ma problem z jelitami. Modlimy się i prosimy wszystkich ludzi dobrej woli również o modlitwę za małego Frania i jego rodzinę.

Boże Ojcze, Tato wszystkich ludzi, Ty który stworzyłeś każdego człowieka na swój obraz i podobieństwo, prosimy Cię przez Twojego Syna Jezusa Chrystusa o łaskę zdrowia dla wszystkich dzieci, w intencji których dziś szczególnie do Ciebie przychodzimy. Ześlij na nie i na ich bliskich Ducha Świętego, ześlij Swoje błogosławieństwo, otocz ich opieką i obdarz wszystkimi potrzebnymi łaskami.

Prosimy Cię dopomóż również, by wszyscy rodzice, którzy zmagają się w sumieniu
z odrzuceniem swojego dziecka z powodu jego choroby lub niepełnosprawności, odkryli w sobie siły i wiarę do przyjęcia tego dziecka i obdarzenia go prawdziwą Miłością.

Najświętsza Maryjo Dziewico, Matko Chrystusa i nasza Matko, pomóż i nam modlącym się w tych intencjach, odważnie głosić niepodważalność życia ludzkiego. Pomóż świadczyć o tym wśród osób, które odrzucają dar życia ludzkiego, zdrowego, jak i naznaczonego chorobą czy niepełnosprawnością. Amen.

Odmawiamy jedną dziesiątkę różańca.

Reklamy
Komentarze
  1. elżbieta pisze:

    moja córka też urodzila się w 7 miesiącu ciąży ważyła 1670 ja powierzyłam ją mateńce i niestety dziś ma 19 lat jest ładną dziewczyną choć nie znaczy to że nie miałam z nią kłopotów bo do 2 lat od chwili urodzenia leżała na oddziele dziecęcym i chorowała w ubieglym roku pojechałam z nią na jasną górę tam podziękowałam mateńce za to ze jest zdrowa ona natomiast weszła na wierze i niestety ustąpila jej sstma kturą miała od urodzenia została jej tylko tarczyca

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s