Modlitwa Adwentowa 2013 – Dzień 4

Posted: 04/12/2013 in Adwent - radosny czas oczekiwania na każde dziecko
Tagi:

dzień 04Dzień 4 (4 grudnia) – Modlitwa za dzieci
z wrodzoną łamliwością kości

Kinga ma 7 lat i cierpi na wrodzoną łamliwość kości. Do tej pory miała ok. 20 złamań, pierwsze już przy porodzie. Nóżki łamały się nawet podczas przewijania, czy przy kąpieli. Mama z wielką obawą i niezwykłą delikatnością podnosiła córeczkę, by jej nic nie uszkodzić. Operacjami lekarze mechanicznie wzmacniają kości.
Z czasem Kinga nauczyła się stawiać pierwsze kroki po mieszkaniu. Jednak każde złamanie powodowało, że musiała uczyć się tego od nowa. Dodatkowo dziewczynce coraz częściej łamią się ręce. Mama dzielnie walczy o to, by córka mogła samodzielnie chodzić. Teraz gdy wstawiono jej druty teleskopowe jest na to szansa, jednak potrzeba wielu godzin ćwiczeń.

Boże Ojcze, Tato wszystkich ludzi, Ty który stworzyłeś każdego człowieka na swój obraz i podobieństwo, prosimy Cię przez Twojego Syna Jezusa Chrystusa o łaskę zdrowia dla wszystkich dzieci, w intencji których dziś szczególnie do Ciebie przychodzimy. Ześlij na nie i na ich bliskich Ducha Świętego, ześlij Swoje błogosławieństwo, otocz ich opieką i obdarz wszystkimi potrzebnymi łaskami.

Prosimy Cię dopomóż również, by wszyscy rodzice, którzy zmagają się w sumieniu
z odrzuceniem swojego dziecka z powodu jego choroby lub niepełnosprawności, odkryli w sobie siły i wiarę do przyjęcia tego dziecka i obdarzenia go prawdziwą Miłością.

 Najświętsza Maryjo Dziewico, Matko Chrystusa i nasza Matko, pomóż i nam modlącym się w tych intencjach, odważnie głosić niepodważalność życia ludzkiego. Pomóż świadczyć o tym wśród osób, które odrzucają dar życia ludzkiego, zdrowego, jak i naznaczonego chorobą czy niepełnosprawnością. Amen.

Odmawiamy jedną dziesiątkę różańca.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s