Modlitwa Adwentowa 2013 – Dzień 10

Posted: 10/12/2013 in Adwent - radosny czas oczekiwania na każde dziecko
Tagi:

dzień 10Dzień 10 (10 grudnia) – Modlitwa za dzieci
z rybią łuską

Asia cierpi na rzadką chorobę, która ujawniła się gdy dziewczynka miała zaledwie 3 miesiące. Dziewczynka widzi, że jej skóra się zmieniła, że nie jest taka jak skóra tatusia czy mamusi. Jednak mała Asia mówi, że ma takie rączki jak jej babcia, troszkę twarde i szorstkie w dotyku. Jej skóra przypomina rybią łuskę. Asia bała się iść do przedszkola, bała się, że dzieci będą się z niej śmiać, ale dała się namówić i postanowiła spróbować. W końcu jej grupa ma nazwę „złote rybki”. Okazało się, że pani Alinka i inne dzieci bardzo polubiły Asię.

Boże Ojcze, Tato wszystkich ludzi, Ty który stworzyłeś każdego człowieka na swój obraz i podobieństwo, prosimy Cię przez Twojego Syna Jezusa Chrystusa o łaskę zdrowia dla wszystkich dzieci, w intencji których dziś szczególnie do Ciebie przychodzimy. Ześlij na nie i na ich bliskich Ducha Świętego, ześlij Swoje błogosławieństwo, otocz ich opieką i obdarz wszystkimi potrzebnymi łaskami.

Prosimy Cię dopomóż również, by wszyscy rodzice, którzy zmagają się w sumieniu z odrzuceniem swojego dziecka z powodu jego choroby lub niepełnosprawności, odkryli w sobie siły i wiarę do przyjęcia tego dziecka i obdarzenia go prawdziwą Miłością.

Najświętsza Maryjo Dziewico, Matko Chrystusa i nasza Matko, pomóż i nam modlącym się w tych intencjach, odważnie głosić niepodważalność życia ludzkiego. Pomóż świadczyć o tym wśród osób, które odrzucają dar życia ludzkiego, zdrowego, jak i naznaczonego chorobą czy niepełnosprawnością. Amen.

Odmawiamy jedną dziesiątkę różańca.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s