Modlitwa Adwentowa 2013 – Dzień 14

Posted: 14/12/2013 in Adwent - radosny czas oczekiwania na każde dziecko
Tagi:

dzień 14Dzień 14 (14 grudnia) – Modlitwa za dzieci z hemofilią

Po Maciusiu nie widać, że jest chory, przez kilka lat nikt nie wiedział, że coś może być nie tak. Jak był mały często skarżył się, że boli go główka, że zmęczył się w przedszkolu. Rodzice zaczęli się martwić. Chłopiec często miał duże siniaki, które nie chciały znikać, poza tym, gdy się skaleczył, nawet mała rana nie chciała się goić. W końcu pan doktor postawił diagnozę: hemofilia… Dzisiaj Maciek bierze leki i musi na siebie uważać. Często chodzi do przychodni na badania krwi. Mimo tego bardzo lubi biegać po deszczu i skakać w jak najgłębsze kałuże, a najwierniejszym jego towarzyszem w polowaniu na kałuże jest mały kundelek Nero, który uwielbia zabawy z Maćkiem.

Boże Ojcze, Tato wszystkich ludzi, Ty który stworzyłeś każdego człowieka na swój obraz i podobieństwo, prosimy Cię przez Twojego Syna Jezusa Chrystusa o łaskę zdrowia dla wszystkich dzieci, w intencji których dziś szczególnie do Ciebie przychodzimy. Ześlij na nie i na ich bliskich Ducha Świętego, ześlij Swoje błogosławieństwo, otocz ich opieką i obdarz wszystkimi potrzebnymi łaskami.

Prosimy Cię dopomóż również, by wszyscy rodzice, którzy zmagają się w sumieniu z odrzuceniem swojego dziecka z powodu jego choroby lub niepełnosprawności, odkryli w sobie siły i wiarę do przyjęcia tego dziecka i obdarzenia go prawdziwą Miłością.

Najświętsza Maryjo Dziewico, Matko Chrystusa i nasza Matko, pomóż i nam modlącym się w tych intencjach, odważnie głosić niepodważalność życia ludzkiego. Pomóż świadczyć o tym wśród osób, które odrzucają dar życia ludzkiego, zdrowego, jak i naznaczonego chorobą czy niepełnosprawnością. Amen.

Odmawiamy jedną dziesiątkę różańca.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s