Modlitwa Adwentowa 2013 – Dzień 20

Posted: 20/12/2013 in Adwent - radosny czas oczekiwania na każde dziecko
Tagi:

dzień 20Dzień 20 (20 grudnia) – Modlitwa za dzieci
z fenyloketonurią

Michalinka nie rozwija się tak szybko jak inne dzieci, nie chodzi i nie biega tak szybko jak jej rówieśnicy. Dlatego uczęszcza do wyjątkowego przedszkola, gdzie oprócz zajęć z innymi dziećmi ma też zajęcia indywidualne, na których można grać w piłkę, układać puzzle, kolorować różnymi rodzajami kredek wspaniałe kolorowanki. Michalinka ma specjalną dietę, która zmniejsza objawy choroby i pozwala jej normalnie funkcjonować. Mamusia przygotowuje jej specjalne jedzonko i ulubione przysmaki. Ulubiony kolor Michalinki to różowy. Dziewczynka lubi się stroić w różowe spódniczki i bluzeczki. Uwielbia też kolorowe gumeczki do włosów i opaski.

Boże Ojcze, Tato wszystkich ludzi, Ty który stworzyłeś każdego człowieka na swój obraz i podobieństwo, prosimy Cię przez Twojego Syna Jezusa Chrystusa o łaskę zdrowia dla wszystkich dzieci, w intencji których dziś szczególnie do Ciebie przychodzimy. Ześlij na nie i na ich bliskich Ducha Świętego, ześlij Swoje błogosławieństwo, otocz ich opieką i obdarz wszystkimi potrzebnymi łaskami.

Prosimy Cię dopomóż również, by wszyscy rodzice, którzy zmagają się w sumieniu z odrzuceniem swojego dziecka z powodu jego choroby lub niepełnosprawności, odkryli w sobie siły i wiarę do przyjęcia tego dziecka i obdarzenia go prawdziwą Miłością.

Najświętsza Maryjo Dziewico, Matko Chrystusa i nasza Matko, pomóż i nam modlącym się w tych intencjach, odważnie głosić niepodważalność życia ludzkiego. Pomóż świadczyć o tym wśród osób, które odrzucają dar życia ludzkiego, zdrowego, jak i naznaczonego chorobą czy niepełnosprawnością. Amen.

Odmawiamy jedną dziesiątkę różańca.

Komentarze
  1. Prosimy o modlitwę za zdrowie Mikołajka !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s