Dzień 5 – Modlitwa Adwentowa 2014

Posted: 04/12/2014 in Adwent - radosny czas oczekiwania na każde dziecko
Tagi:

Dzień 5 (4 grudnia)plakat_dad_adwent1
Modlitwa za dzieci z dziecięcym Alzheimerem

Filipek do momentu pójścia do szkoły rozwijał się normalnie. Choroba spadła nagle atakując wszystkie organy, również wątrobę, płuca a nawet mózg. Filip cofnął się w rozwoju: przestał chodzić, mówić, siedzi bez życia, nic go nie interesuje nawet rodzina.Powoli traci siły, pamięć…  Wszystkiemu winny tzw. „dziecięcy Alzheimer”. Filip nie poddaje się dając rodzinie powody do radości nawet malutkimi postępami – narysowaną kreską, wypowiedzianym nagle słowem. Prawdziwym szokiem dla wszystkich było, kiedy udało mu się przez moment stanąć samodzielnie.

Boże Ojcze, Tato wszystkich ludzi, Ty który stworzyłeś każdego człowieka na swój obraz i podobieństwo, prosimy Cię przez Twojego Syna Jezusa Chrystusa o łaskę zdrowia dla wszystkich dzieci, w intencji których dziś szczególnie do Ciebie przychodzimy. Ześlij na nie i na ich bliskich Ducha Świętego, ześlij Swoje błogosławieństwo, otocz ich opieką i obdarz wszystkimi potrzebnymi łaskami.

Prosimy Cię dopomóż również, by wszyscy rodzice, którzy zmagają się w sumieniu z odrzuceniem swojego dziecka z powodu jego choroby lub niepełnosprawności, odkryli w sobie siły i wiarę do przyjęcia tego dziecka i obdarzenia go prawdziwą Miłością.

Najświętsza Maryjo Dziewico, Matko Chrystusa i nasza Matko, pomóż i nam modlącym się w tych intencjach, odważnie głosić niepodważalność życia ludzkiego. Pomóż świadczyć o tym wśród osób, które odrzucają dar życia ludzkiego, zdrowego, jak i naznaczonego chorobą czy niepełnosprawnością. Amen.

Odmawiamy jedną dziesiątkę różańca.

Reklamy
Komentarze
  1. justyna.satkiewicz pisze:

    Proszę, jeśli jeszcze jest możliwość,  napiszcie rozwazanie o poronieniach- dzieciach utraconych, pozdrawiam.

    Wysłane z telefonu Samsung

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s