Dzień 6 – Modlitwa Adwentowa 2014

Posted: 05/12/2014 in 40 Dni Dla Życia
Tagi:

Dzień 6 (5 grudnia)plakat_dad_adwent1
Modlitwa za dzieci z artrogrypozą

Mama Adasia w początkach ciąży przeszła infekcję, która okazała się tragiczna w skutkach. Zablokowany został gen odpowiedzialny za rozwój mięśni. Po urodzeniu główka Adasia zwisała do tulu, rączki leciały bezwładnie w dół a ciałko było nienaturalnie wygięte w łuk. To artrogrypoza. Teraz Adaś ma już kilkanaście lat ale nadal tylko marzy o bieganiu za piłką. Sztywność stawów powoduje, że nawet na wózku inwalidzkim nie siedzi normalnie. Wciąż jednak ma nadzieję, że to się zmieni i uparcie ćwiczy a jednocześnie wyszukuje w internecie nowych informacji na temat postępu u innych chorych cierpiących na tę chorobę .

Boże Ojcze, Tato wszystkich ludzi, Ty który stworzyłeś każdego człowieka na swój obraz i podobieństwo, prosimy Cię przez Twojego Syna Jezusa Chrystusa o łaskę zdrowia dla wszystkich dzieci, w intencji których dziś szczególnie do Ciebie przychodzimy. Ześlij na nie i na ich bliskich Ducha Świętego, ześlij Swoje błogosławieństwo, otocz ich opieką i obdarz wszystkimi potrzebnymi łaskami.

Prosimy Cię dopomóż również, by wszyscy rodzice, którzy zmagają się w sumieniu z odrzuceniem swojego dziecka z powodu jego choroby lub niepełnosprawności, odkryli w sobie siły i wiarę do przyjęcia tego dziecka i obdarzenia go prawdziwą Miłością.

Najświętsza Maryjo Dziewico, Matko Chrystusa i nasza Matko, pomóż i nam modlącym się w tych intencjach, odważnie głosić niepodważalność życia ludzkiego. Pomóż świadczyć o tym wśród osób, które odrzucają dar życia ludzkiego, zdrowego, jak i naznaczonego chorobą czy niepełnosprawnością. Amen.

Odmawiamy jedną dziesiątkę różańca.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s