Dzień 14 – Modlitwa Adwentowa 2014

Posted: 13/12/2014 in Adwent - radosny czas oczekiwania na każde dziecko
Tagi:

Dzień 14 (13 grudnia)plakat_dad_adwent1
Modlitwa za 
dzieci z astmą

Marcin już od urodzenia miał problemy z oddychaniem. Pierwsze chwile swojego życia spędził pod respiratorem. Jego pierwsze samodzielne oddechy były prawdziwym cudem dla rodziców. Często cierpiał na zapalenie oskrzeli i katar, czasem spał i „świstał”, zdarzało się, że przy tym łzawiły mu oczy. Oprócz tego rodzice zauważyli, że często się męczy podczas małych wyścigów na czas, czy zawodów w przedszkolu. W wieku 3 lat zdiagnozowano u niego astmę, jednak pani doktor bardzo dobrze dobrała mu leki. Marcinek nadal jest małym psotnikiem, lubi się ganiać z kolegami i bawić w chowanego.

Boże Ojcze, Tato wszystkich ludzi, Ty który stworzyłeś każdego człowieka na swój obraz i podobieństwo, prosimy Cię przez Twojego Syna Jezusa Chrystusa o łaskę zdrowia dla wszystkich dzieci, w intencji których dziś szczególnie do Ciebie przychodzimy. Ześlij na nie i na ich bliskich Ducha Świętego, ześlij Swoje błogosławieństwo, otocz ich opieką i obdarz wszystkimi potrzebnymi łaskami.

Prosimy Cię dopomóż również, by wszyscy rodzice, którzy zmagają się w sumieniu z odrzuceniem swojego dziecka z powodu jego choroby lub niepełnosprawności, odkryli w sobie siły i wiarę do przyjęcia tego dziecka i obdarzenia go prawdziwą Miłością.

Najświętsza Maryjo Dziewico, Matko Chrystusa i nasza Matko, pomóż i nam modlącym się w tych intencjach, odważnie głosić niepodważalność życia ludzkiego. Pomóż świadczyć o tym wśród osób, które odrzucają dar życia ludzkiego, zdrowego, jak i naznaczonego chorobą czy niepełnosprawnością. Amen.

Odmawiamy jedną dziesiątkę różańca.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s