Dzień 21 – Modlitwa Adwentowa 2014

Posted: 20/12/2014 in Adwent - radosny czas oczekiwania na każde dziecko
Tagi:

Dzień 21 (20 grudnia)plakat_dad_adwent1
Modlitwa za 
dzieci z Zespołem Turnera

Choroba Anetki dotyczy tylko dziewczynek. Anetka jest bardzo niska jak na swój wiek, najniższa z klasy, chyba nawet z całej szkoły, ale to czyni ją bardziej wyjątkową. Ma krępą budowę ciała, krótką szyję, jej ręce i nogi są zawsze spuchnięte, wyróżniają ją też odstające uszy, opadanie powiek, wada wzroku, zez oraz skrzywiony kręgosłup. Anetka rozwija się normalnie, dobrze się uczy, ma koleżanki, z którymi lubi spędzać czas, czasami myśli o tym, że nie jest nadzwyczajnie piękna, ale czuje się akceptowana przez rówieśników, a przede wszystkim przez rodziców, którzy dają jej dużo wsparcia, troszczą się o nią, zawsze słuchają jej problemów i pomagają je rozwiązać. Marzy by na najbliższe święta dostać psa, któremu chce dać na imię Turner…

Boże Ojcze, Tato wszystkich ludzi, Ty który stworzyłeś każdego człowieka na swój obraz i podobieństwo, prosimy Cię przez Twojego Syna Jezusa Chrystusa o łaskę zdrowia dla wszystkich dzieci, w intencji których dziś szczególnie do Ciebie przychodzimy. Ześlij na nie i na ich bliskich Ducha Świętego, ześlij Swoje błogosławieństwo, otocz ich opieką i obdarz wszystkimi potrzebnymi łaskami.

Prosimy Cię dopomóż również, by wszyscy rodzice, którzy zmagają się w sumieniu z odrzuceniem swojego dziecka z powodu jego choroby lub niepełnosprawności, odkryli w sobie siły i wiarę do przyjęcia tego dziecka i obdarzenia go prawdziwą Miłością.

Najświętsza Maryjo Dziewico, Matko Chrystusa i nasza Matko, pomóż i nam modlącym się w tych intencjach, odważnie głosić niepodważalność życia ludzkiego. Pomóż świadczyć o tym wśród osób, które odrzucają dar życia ludzkiego, zdrowego, jak i naznaczonego chorobą czy niepełnosprawnością. Amen.

Odmawiamy jedną dziesiątkę różańca.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s