40 Dni Dla Życia

AKCJA POD PATRONATEM MEDIALNYM KATOLICKIEGO STOWARZYSZENIA DZIENNIKARZY

40

ZGŁOSZENIA W ROKU 2015 POD LINKIEM – https://duchowaadopcjadziecka.wordpress.com/2015/02/15/40-dni-dla-zycia-iv-edycja/

Idea 40 dniowej krucjaty modlitewnej „40 Dni Dla Życia” zrodziła się w Stanach Zjednoczonych. Tam właśnie katolicy modlą się przez 40 dni przed klinikami aborcyjnymi. Bezustannie – w dzień i w nocy.

Ta skoordynowana, międzynarodowa kampania, jest prowadzona dwa razy do roku w wielu miejscach naszego globu. Wzięły w niej udział setki tysięcy ludzi. Do jej sukcesów należy zaliczyć zamknięcie dziewięciu ośrodków aborcyjnych oraz odejście z przemysłu aborcyjnego co najmniej 43 pracowników, w tym Abby Johnson, byłej dyrektorki jednego z oddziałów Planned Parenthod (największej w Stanach Zjednoczonych organizacji propagującej aborcję). Jednak najlepszą wiadomością jest fakt uratowania od aborcji 3599 dzieci i ich matek (dane z roku 2011). W ubiegłorocznej edycji w inicjatywie wzięło udział ponad 250 miast w 9 krajach na świecie.

W tym roku pragniemy przez 40 dni Wielkiego Postu modlić się w intencji ochrony i obrony życia. 40 dni to 960 godzin modlitwy! I tyle osób potrzebujemy, by odbyła się ta Krucjata!

Bądź jedną z tych 960 osób! Zgłoś się i módl wraz z nami!

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi dnia i godziny modlitwy przypominamy, że godziny są wysyłane przez administratorów DADP wyłącznie drogą mailową z adresu adopcja.dziecka@gmail.com.

Jeśli znasz osoby, które mogłyby zaangażować się w „40 Dni Dla Życia”, poprzez 1 godzinę modlitwy, a nie mają dostępu do internetu, pomóż im i zgłoś te osoby!

I przekażcie te informację dalej!Reklama
Komentarze
  1. Zdzisław pisze:

    Drodzy obrońcy życia, w duchowej adopcji dziecka poczętego uczestniczę od kilku lat, opartej na dziewięcio-miesięcznej modlitwie w intencji adoptowanego dziecka. Ta akcja została zapoczatkowana na Jasnej Górze. W tym komentarzu chcę zwrócić uwagę na inną sfere ochrony ludzkiego życia nie mniej ważną dla jej skuteczności. Mianowicie, w obronie zycia może nam wiele pomóc albo mocno zaszkodzić władza polityczna. Tak naprawdę to w przeważającej mierze ta nasza obrona dzieci nienarodzonych sprowadza się do działania przeciwko posunieciom rządzących,, którzy w różny sposób to tłumaczą, a nawet bez tłumaczenia spełniaja żadania zwolenników śmierci. Ale my przeciętni obywatele mamy wpływ na wybór władzy i co również jest ważne, w Polsce jaszcze mamy możliwość wybory tzn są jaszcze takie opcje polityczne, które chcą usunąć wszelkie dpuszczenia aborcji w naszej konstytucji. Aby to uczynić stoi na przeszkodzie niska świadomość moralna naszego poskiego elektoratu, ochrzczonego przecież w ponad 90-ciu procentach. Aby tę świadomość poprawić, polscy patrioci i obrońcy życia sformułowali następujące Hasło:”stosunek do życia zasadniczym kryterium wyborczym”. Powstało ono na podstawie nauczania Bł. Jana Pawła II, który obronę życia stawiał na pierwszym miejscu.Apeluję aby za sprawą obrońców życia powyższe Papieskie hasło dotarło do każdego Polaka .Szczęść Boże!

  2. anna pisze:

    Ogladam teleewizje Trwam ktora nadaje program 40 Dni dla Zycia..bardzo chetnie dolacze sie do modlitwy

  3. Kasia, Anglia pisze:

    Czy będzie ta akcja prowadzona w 2016?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s