Duchowy Ratownik

Wraz z Wami pragniemy tworzyć Duchowe Pogotowie Ratunkowe.

Każdy z Ratowników będzie modlitewnie otaczał poczęte dziecko, aż do dnia  jego narodzin. Jeśli więc pragniesz być Duchowym Ratownikiem zgłoś się do naszej bazy. Gdy tylko dostaniemy wiadomość o potrzebie modlitwy za zagrożone dziecko, niezwłocznie napiszemy do jednego z Ratowników, który odtąd będzie każdego dnia wspierał to maleństwo aż do czasu rozwiązania i miejmy nadzieję, szczęśliwych narodzin.

Poniżej formularz zgłoszeniowy, aby zostać Duchowym Ratownikiem wypełnij go swoimi danymi:

 

W naszej bazie jest już ponad 100 Ratowników. Większość z nich dostała już pod swoją duchową opiekę, te dzieci i ich rodziców, którzy napisali do nas z prośbą o modlitwę.

Nasi Ratownicy:

Rozalia, Nina, Paulina, Dominik, Izabella, Katarzyna, Małgosia, Beata, Małgorzata, Aneta, Ania, Magdalena, Małgorzata, Ks. Mateusz, Natalia, Kasia, Marta, Dorota, Ewa, Waldek, Magdalena, Kaja, Katarzyna, Rafał, Kasia, s. Magdalena, s. Beata. Ada, Dorota, Karolina, Paulina, Renata, Kuba, Krzysztof, Renata, Anna, Aleksander, Sylwia, Anita, Marcin, Olga, Danuta, Mateusz, Beata, Krzysztof, Magdalena, Wiesia, Piotrek, Paulina, Barbara, Gabriela, Milena, Gabriela , Grzegorz, Monika, Paulina, Małgosia, Klaudia, Magdalena, Izabela, Agnieszka, Hania, Mieczysława, Beata, Natalia, Kamila, Monika, Joanna, Ania, Małgorzata, Karolina, Franciszek, Renata, Jarosław, Agnieszka, Iza, Anna, Kasia, Patrycja, Agnieszka, Joanna, Witold, Ola, s. Margerita, Robert, Krzysztof, Tomasz, Faustyna, Edyta, Alicja, Kasia, s. Emanuela, Anna, Teresa, Ania, Agnieszka, Aneta, Bożena, Paweł, Ewa, s. Ewa, Mieczysława, Maciej, Magda, s. M. Mirona, Janina, Karolina, Anna, Maja, Anna, Krzysztof, Marta,

Komentarze
 1. Paulina Martusewicz pisze:

  Bardzo popieram tę akcję. Wierzę, że to Boży plan. Módlmy się jak najwięcej. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że aborcja jest najgorszym grzechem przeciw ludzkości. Uważam, że uchylanie się od modlitwy za poczęte i zagrożone życie jest poważnym zaniedbaniem. Będąc jednym Kościołem w Chrystusie nie możemy stać obojętnie wobec tragicznej bezduszności, jaka dzisiaj ogarnia ludzkość.Tak, to straszny znak czasu, ale jaki znak my możemy dać?
  To świadectwo wiary i modlitwa.

 2. S Margerita pisze:

  Każde życie jest darem od Boga .Tak mało trzeba , aby uratować życie najsłabszych…od szkoły podstawowej nieustannie modlę się za dzieci nienarodzone .Pozdrawiam wszystkich , którzy modlą się o uratowanie życia dla nienarodzonych dzieci…

 3. Kama pisze:

  Super sprawa jak tylko skończe w listopadzie duchową adopcje zgłosze się na ratownika popieram dzieło z całego serca

 4. Marzena pisze:

  Witam,
  Mam pytanie, czy jeśli zgłosiłam się wczoraj na Ratownika Duchowego i nie mam jeszcze przysłanej prośby o modlitwę, to czy mogę 8 września 2012 roku przystąpić prywatnie do Duchowej Adopcji?

 5. Magda pisze:

  Witam. Chciałabym dowiedzieć się szczegółów :). Jak powinna wyglądać taka modlitwa za dzieciątko, za które modli się ratownik? Może być tak jak w przypadku duchowej adopcji dziesiątek Różańca? I czy zostanie podana dokładna data rozpoczęcia i czy zostanę poinformowana o zakończeniu? Pytam teoretycznie, bo dość skromne informacje podane są na stronie :). I czy te dzieci, za które d.ratownik będzie się modlił, są zagrożone chorobą czy po prostu rodzice zgłaszają, że w intencji zdrowych narodzin itp. ?

 6. Ratowniczka pisze:

  Moją przyszłość wiążę z pracą w państwowym pogotowiu ratunkowym. Pragnę aby to ratownicwo duchowe było swoistym preludium do ratowania każdego ludzkiego życia!!
  Już dziś mogę nazywać się Ratownikiem, bo moje pierwsze dzieciątko już się urodziło! 🙂

 7. Ja zgłoszę się dopiero w styczniu przyszłego roku bo w grudniu kończę obecną adopcję. Najlepsze jest to, ze dziecko, które nosi moja siostra pod sercem ma mniej wiecej tyle samo dni co to, które adoptowałam 🙂

 8. Katarzyna W. pisze:

  Dawno temu zapisałam sie do ratowników i mimo to nie mam pod opieką żadnego dziecka. Czy to jest możliwe?

 9. Dominika Wilk pisze:

  Kochani, czy podjęcie Duchowej Adopcji wyklucza zgłoszenie się na Ratownika?

 10. Elwira pisze:

  Cieszę się,że tu jestem,że będę mogła pomóc. Czekam na maleństwo i jego rodziców za których będę się modliła.

 11. ola pisze:

  Bardzo się cieszę,że będę mogła pomóc.Czekam na rodziców i kruszynkę za których będę się modlić.

 12. monika pisze:

  Chciałabym zostać stałym Ratownikiem Duchowym. Czy to możliwe?

 13. justyna pisze:

  blagam wszystkich o modlitwe dla kasi kumi jest w 9 tygodniu ciazy w poniedzialek planuje aborcie blagam modlcie sie za nia mieszkamy wszkocij

 14. Dorota pisze:

  Samemu wybiera się modlitwę? Czuję, że z różańcem w kolejnej intencji nie dałabym rady. Zamiast tego, chciałabym np. Koronkę do Bożego Miłosierdzia oraz modlitwę „Pod Twoją Obronę”.
  Jeszcze nie zgłosiłam się na Duchowego Ratownika (nie jest to wykluczone w przyszłości). Aktualnie modlę się w ramach kolejnej w życiu Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

  P.S. Pytam też, bo możliwe, że kiedyś napisałabym notkę o tym, że można zostać Duchowym Ratownikiem na stronie internetowej, którą prowadzę. Jeśli notatka by powstała to dałabym znać (jeśli znajdę w jaki sposób można się kontaktować).

 15. Anna pisze:

  a jesli teraz jestem w trakcie duchowej adopcji to moge zostac ratownikiem

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s