Kontakt i Promocja DADP

Kontakt pod adresem adopcja.dziecka@gmail.com

PROMOCJA STRONY:

Pragniemy zaprosić Was do pomocy przy tworzeniu Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego (DADP). Naszym zamysłem jest dotarcie do Parafii i Wspólnot w całej Polsce, a także poza granicami kraju, po to by zachęcić i zaprosić wiele osób do podjęcia odpowiedzialnej, dziewięciomiesięcznej modlitwy w intencji dziecka poczętego.

Jak możesz pomóc?

– zapraszamy Kapłanów do duchowej opieki Dzieła DADP,

– posiadamy PLAKATY PROMOCYJNE Dzieła DADP – zapraszamy do umieszczania ich w Parafiach i Wspólnotach, do których należycie (oczywiście za godą Księdza Proboszcza, którego powinniście poprosić o pozwolenie)

Ważne: akcja plakatowa jest w trakcie realizacji w całej Diecezji Kieleckiej, dlatego proszę by osoby z tej diecezji nie zgłaszały się po plakaty, gdyż lada dzień powinny pojawić się one w Waszych Parafiach:),

– poszukujemy osób, które zechciałyby wspomóc stronę DADP poprzez promocję strony, umieszczenia banera na własnej stronie (z wzajemną wymianą), prośba jest szczególnie kierowana do Parafii, które prowadzą stronę internetową, (baner zamieszczamy poniżej)

– zapraszamy do współtworzenia strony osoby uzdolnione fotograficznie, tworzące filmiki promocyjne i z wszystkich z własnymi pomysłami,

– prosimy również o wsparcie materialne, najbardziej potrzebujemy zawsze znaczków, kopert:), będziemy wdzięczni również za wszelkie ofiary pieniężne.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy (adopcja.dziecka@gmail.com)

Komentarze
 1. mamax2 pisze:

  Witajcie.Mam nietypowe pytanie, z którym borykam się od jakiegoś czasu.Otóż moja znajoma kilka lat temu poddała się zabiegowi in vitro,podczas którego poczęła się jej córeczka.Znajoma cierpi na endometriozę – chorobę,która zdaniem lekarzy, całkowicie pozbawiła ją możliwości zajścia w ciążę w sposób naturalny.Jakież było jej zdziwienie,gdy jakiś czas po urodzeniu córki ponownie zaszła w ciążę,tym razem bez jakiejkolwiek ingerencji lekarzy. Niestety,ta ciąża nie zakończyła się sukcesem,dzieciątko zmarło w 8 tygodniu ciąży.Znajoma wraz z mężem postanowiła „zabezpieczać” się przed naturalnym zajściem w kolejną ciążę,gdyż istnieją zamrożone zarodki,którym chce dać szansę na urodzenie…Jest to jakiś ogromny i tragiczny paradoks!Sama zadaję sobie pytanie,co w takiej sytuacji powinna zrobić: nie poddawać się zabiegowi i tym samym ostatecznie pozbawić szansy na narodziny dzieci,które już przecież istnieją! w postaci zamrożonych zarodków i mają prawo do życia,czy też nie poddawać się kolejny raz zabiegowi,by dać szansę na poczęcie się dziecka w sposób naturalny…..?

  • ja pisze:

   Nawet jeżeli jeszcze raz podda się zabiegowi, to te kilka zamrożonych zarodków, które zostaną, zginie… A in vitro jest sprzeczne z nauką Kościoła, jest wbrew prawu naturalnemu, które dał nam Pan Bóg.:)

  • Magda pisze:

   Znajoma powinna jak najszybciej udać się do lekarza, który potrafi wyleczyć endometriozę, bo to JEST wyleczalne.
   Tylko trzeba cierpliwości. Ot na przykład dr Tadeusz Wasielewski.

 2. Aneta Ciezarek pisze:

  Witam serdecznie!Pragne sie czyms podzielic,otoz mieszkam w Norwegii od 7 lat i poraz pierwszy udalo nam sie zorganizowac Duchowa Adopcje w naszej parafi w Stavanger:)Do dnia dzisiejszego zglosilo sie 13 osob.Wiec 25 marca zaczynamy,chcemy to nagrac i przesylac do wszystkich parafi polskich w Norwegi i w ten sposob zachecac do Duchowej Adopcji.Dlatego bede wdzieczna za jakiekolwiek materialy dotyczace Duchowej Adopcji.

 3. Bogusia z Bielska-Białej pisze:

  Witam serdecznie – Szczęść Boże :o)
  Chciałam dopisać do Księgi adoptujących wg diecezji, Parafię Świętego Józefa w Bielsku-Białej w diecezji Bielsko-Żywieckiej, w której od 16 lat regularnie odbywają się Przyrzeczenia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Od 16 listopada 1996 roku do 25 marca 2011 roku w naszej parafii modliło się 487 osób, natomiast wczoraj tj. 26 marca 2012 roku podjęło Duchową Adopcję 52 osoby łącznie więc w naszej parafii – wierzymy mocno – urodziło się szczęśliwie 539 dzieci. Tak więc najstarsze z nich dziś maja 16 lat, a najmłodsze (urodzone) 3 miesiące. Jeśli można więc prosić o dopisanie do diecezji Bielsko-żywieckiej Parafii Św. Józefa oraz liczbę uratowanych dzieci – będziemy wdzięczni. Prosimy także o uwzględnienie tej liczby w „liczniku” adoptowanych dzieci…
  Pozdrawiamy serdecznie – z Panem Bogiem
  Bogusia i Józef Totonowie
  Bielsko-Biała, Parafia Św. Józefa

 4. Witam, jeśli chodzi o zapłodnienie in vitro jestem przeciwna temu ponieważ jest niezgodne z wiarą chrześcijańską i prawem naturalnym. Więc uważam, że albo się jest prawdziwym chrześcijaninem i żyje się według Pisma Świętego albo się nim nie jest. Nie można się usprawiedliwiać tym, ze każda osoba która tylko chce musi urodzić próbując w każdy możliwy sposób. Na górze jest już jakiś plan dla każdego z nas i musimy z każdą napotkaną porażką sobie poradzić. Po to mamy kochającego męża, rodzinę aby nam w każdej złej sytuacji pomogli. Bóg stworzył kobietę oraz mężczyznę, aby przekazywali życie w akcie miłości małżeńskiej, przez nich samych i wyłącznie przez nich a nie na drodze eksperymentalnej procedury technicznej. Przecież jest tyle dzieci porzuconych w domach dziecka które potrzebują opieki, miłości, rodziny. Wystarczy tylko przyjąć takie dziecko pod swój dom i obdarzyć go miłością. Każdy człowiek zasługuje na miłość i na pewno to, że nie znajomej osobie oddamy kawałek naszego życia tylko i wyłącznie zostanie u naszego Ojca wynagrodzone. Pamiętajcie niebo na nas czeka tam będziemy szczęśliwi. Nie musimy chwilą szczęścia na ziemi odebrać sobie życia wiecznego w szczęściu i miłości w NIEBIE! Zacznijmy rozgraniczać grzechy od swoich potrzeb własnych kosztem tych którzy tego szczęścia nie mają i go potrzebują czyli dzieciom które się już narodziły. I jeszcze jedno módlcie się a kto wie może Bóg nas wysłucha i Ci którym mówiono, że nigdy nie urodzą stanie się cud i urodzą.

 5. Albert pisze:

  Witam. Czy jest możliwe że podczas cięzkiej choroby lub śmierci można przekazać komuś bliskiemu podjętą wcześniej DADP

 6. Eliza pisze:

  Witam serdecznie , podjęłam już duchową adopcję poza waszą stroną ale bardzo chętnie przyłączyłabym się CHYBA do akcji 40 dni dla życia, tylko nie wiem czy dobrze zrozumiałam czy chodzi o jedną godzinę modlitwy w tracie dnia w domu lub tam gdzie to miejsce wybiorę. Czy to musi być jakaś konkretna modlitwa?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s