Modlitwy o łaskę macierzyństwa

Modlitwa św. Joanny do Madonny:

O Maryjo, ukrywam się i zawierzam swoje sprawy Twoim matczynym dłoniom, wewnętrznie pewna, że otrzymam to, o co Cię błagam. Ufam Ci, ponieważ jesteś moją słodką Matką, Tobie zawierzam, ponieważ jesteś Matką Jezusa, Tobie się polecam. W zaufaniu tym odpoczywam, uspokojona, że zostałam we wszystkim wysłuchana. Z taką ufnością w sercu pozdrawiam Cię Matko moja, ufności moja. Tobie poświęcam się wewnętrznie, prosząc Cię, abyś pamiętała, że jestem rzeczą i własnością Twoją. Strzeż mnie i bądź mi obroną, o słodka Maryjo i we wszystkich chwilach mego życia Ty sama przedstawiaj mnie Twemu Synowi Jezusowi.

Modlitwa Matki Teresy z Kalkuty „ku pokrzepieniu serc”:

Ten sam nieskończenie miłosierny Bóg, który opiekuje się Tobą dzisiaj
będzie się Tobą opiekował także jutro i każdego następnego dnia.
Albo odwróci od Ciebie cierpienie albo da Ci siłę do jego przetrwania.
Dlatego zachowaj spokój, odrzuć od siebie cały strach, bojaźń i niepokój, który podpowiada Ci Twoja wyobraźnia.
Uwierz w Niego!

 Modlitwa o Cud poczęcia:

Panie Jezu, staję przed Tobą taka jaka jestem.
Przepraszam za moje grzechy, żałuję za nie,
proszę przebacz mi.
W Twoje Imię przebaczam wszystkim
cokolwiek uczynili przeciwko mnie.
Wyrzekam się szatana, złych duchów i ich dzieł.
Oddaję się Tobie Panie Jezu całkowicie teraz i na wieki.
Zapraszam Cię do mojego życia, przyjmuję Cię
jako mojego Pana, Boga i Odkupiciela.
Uzdrów mnie, odmień mnie, wzmocnij
na ciele, duszy i umyśle.
Przybądź Panie Jezu,
osłoń mnie Najdroższą Krwią Twoją
i napełnij Swoim Duchem Świętym.
Kocham Ciebie Panie Jezu. Dzięki Ci składam.
Pragnę podążać za Tobą każdego dnia w moim życiu.
Amen.

 Modlitwa o łaskę macierzyństwa:

 Maryjo, Matko Jezusa! Pod swoim sercem nosiłaś Zbawiciela świata. Dzięki łasce Ojca naszego w niebiosach poznałaś czym jest radość i ból macierzyństwa. Znasz moje imię. Znasz moją udrękę i smutek. Z ukochanym małżonkiem nie możemy doczekać się upragnionego dzieciątka. Wierzę, że dziecko przychodzi na świat dlatego, że tego chce Bóg. Dlatego z głęboką wiarą i ufnością błagam Cię o wyproszenie u Stwórcy łaski macierzyństwa. Amen.

Modlitwa matki oczekującej potomstwa:

Matko Najświętsza, gdy Bóg okrywał Cię płaszczem macierzyńskiej godności, przyrzekłaś Mu: Oto ja służebnica Pańska. I dochowałaś obietnicy – nigdy nie zgrzeszyłaś. Matko, w tym moim stanie czuję się tak bardzo bliska Bogu. Z głębi serca, które wierzy głęboko i kocha Go szczerze, wyrywa mi się podobne słowo.

Boże mój, jestem gotowa do służby w moim macierzyńskim po¬wołaniu. Ty, Matko Najświętsza, strzeż mnie. Towarzysz mi wszędzie, abym zawsze była wierna Bogu – jako Jego dziecko, jako małżonka, jako matka kochanego dziecka.

Matko dobrej rady, w chwilach, gdy będę czuła się bezradna i sama sobie zostawiona, gdy nie będę wiedziała, do kogo zwrócić się o światło i radę, bo boję się, by mi nie poradzono zbyt po ludzku – Ty bądź moim oparciem. Ostrzeż mnie, o Matko, gdyby cokolwiek miało szkodzić mojemu dziecku albo mnie osobiście.

Gdyby czyhało zło na mojego męża, albo na rodzinę moją, błagam, bądź nam Matką dobrej rady i tak długo niepokój swoim matczynym słowem, aż Cię usłuchamy i tak się uratujemy.

Matko Jezusowa, Tyś Matką Tego, który jest życiem. Tyś Matką żyjących. Bóg we wszechmocy swojej sprawił, że i ja życie w sobie noszę i mam je wydać na świat. Ileż tajemnic składa się na to, że nowe życie ludzkie powstaje, ileż trzeba mocy Bożej Opatrzności, by to życie bezpiecznie się rozwijało.

Proszę Cię, Matko, abym coraz lepiej rozumiała swe macierzyńskie powołanie, jego godność i odpowiedzialność, i abym za to była wdzięczna Bogu. Serdecznie błagam, pamiętaj o mnie, wspomnij na wszystkie matki, które wyczekują swej godziny i zlewaj na nas obfitą pomoc z nieba.
Amen

Komentarze
 1. ka pisze:

  Tak bardzo cierpie po stracie mojego upragnionego i wyczekiwanego malenstwa! Marzymy o dzieciatku ktore moglibysmy kochac pona wszystko

 2. Małgosia i Grzegorz pisze:

  Tydzień temu straciliśmy nasze nienarodzone dzieciątko. Proszę o modlitwę za nas, abyśmy mogli się jeszcze cieszyć naszym dzieckiem, aby kolejna ciąża zakończyła się pomyślnie.

 3. katarzyna pisze:

  Prosze o dziecko. Wiem ze wszystko w rekach Boga.

 4. Ma pisze:

  Proszę o modlitwę o dar macierzyństwa.. Tak bardzo pragnę być mamą…

  • Karolina Cieplak pisze:

   Ja tez pragne zostac mama choc u Boga juz jestem Nia bo 2 razy poronilam a teraz usilnie prosze o ten cud poczecia juz 3 rok Mateczko pomoz nam

 5. Kasia pisze:

  Boże wysłuchaj nas tyle już lat czekamy, prosimy o dar macierzyństwa. Prosimy o modlitwę tak potrzebne wsparcie duchowe…

 6. renata pisze:

  PANIE BOZE SPRAW WYSLUCHAJ MOJEJ MODLITWY MOICH PROSB O DAR MACIERZYNSTWA, POZWOL MI NOSIC POD SERCEM MALENSTWO-TAK BARDZO TEGO PRAGNE BYC MATKA,NIE WIEM JAK MAM ZYC CO MAM ZROBIC BY STAL SIE CUD…CZEMU TAK JEST ZE INNE KOBIETY MAJA DZIECI I JE MORDUJA A JA CHCE MIEC DZIECKO A NIE MOGE, DZIECKO PRZYCHODZI NA SWIAT BO TY BOZE TEGO CHCESZ WIEC PROSZE CIE OJCZE SWIETY WYSLUCHAJ I MNIE I POZWOL MI CIESZYC SIE MACIERZYNSTWEM, TYLE NOCY PRZEPLAKANYCH TYLE NIEPRZESPANYCH I W GLOWIE TYLKO PYTANIE CZEMU MI SIE NIE UDAJE BYC MATKA????
  DAJ MI SZENSE PANIE BOZE SPELNIC SIE JAKO MATKA TYLKO O TO CIE PROSZE
  SERCE MI PEKA …WIERZE ZE CHOC RAZ JEDEN JEDYNY MNIE WYSLUCHASZ TAK BARDZO CIE PROSZE, WIELKIE BOG ZAPLAC

 7. aaneczkas@interia.pl pisze:

  Boże błagam pozwól mi dać ten najpiękniejszy dar dla mojego męża- to będzie najwspanialszy tato na świecie!

 8. karolinka pisze:

  Tak bardzo się boję, że nigdy nie zobaczę swojego dziecka. Poroniłam dwa razy, serce moje pękło na milion kawałków i życie rozsypało się w proch. Nie chcę się poddawać i stać w miejscu ale noszę w sobie lęk i niepewność. Niech Bóg mi pozwoli dać choć jedno dziecko, spojrzec w oczka i kochac do konca zycia. Blagam, dosc juz cierpien i niepowodzen. PROSZE…

 9. Agnieszka pisze:

  Panie Boże proszę cie z całego serca racz mi udzielić łaski macierzyństwa które tak bardzo pragnę od ciebie otrzymać .Wiem że pewnie wiele razy cie zawiodłam, bardzo proszę nie każ mnie za to tak srodze i spraw aby i ja mogła cieszyć się jak inne matki z swojego dzieciątka.

 10. 24.07 pisze:

  Panie Boże modlę się o wszystkie kobiety pragnące zostać matkami oraz za te które straciły swoje maleństwa aby kolejny raz im się udało żeby się nie załamywały, błagam Cie również abym to ja została mamą bardzo tego pragnę abyśmy byli prawdziwą rodziną zdrową i szczęśliwą. Wiesz Panie Boże jaka wielka jest moja miłość do Ciebie i dziękuje za to co otrzymałam od Ciebie dotychczas, modlę się za moją kochaną rodzinę braci i siostrę i rodziców.

 11. Dorota pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za mnie i mojego męża w intencji daru macierzyństwa i daru ojcostwa.
  Jesteśmy niecałe 4 lata po ślubie, ja mam 35 a mąż 36 lat, niby wyniki badań naszych są pomyślne ale jakoś nie wychodzi… Potrzebujemy wsparcia, zdajemy sobie sprawę z tego że z miesiąca na miesiąc nasze szanse na potomstwo maleją, a ja tak pragnę poczuć ruchy dziecka w swoim łonie… To jest strasznie dla mnie ciężkie psychicznie, codziennie płaczę… Czasem marzę o tym żeby zniknąć, żeby nie czuć tego bólu w środku… Już od dziecka, jako mała dziewczynka marzyłam o tym żeby być mamą, marzyłam o 2 dzieci, teraz już tylko o jednym, jedynym zdrowym…moim własnym maleństwie, z naszej krwi i kości.
  Niedługo czeka mnie sprawdzanie drożności jajowodów. Oby ból i cierpienie na coś się zdało.
  Czasem mam wiarę, że nam się uda ale niestety częściej myślę negatywnie, a to mnie wyniszcza od środka… Błagam o modlitwę!
  Dziękuję

  • Weronika pisze:

   KochAni wiecej optymizmu moze warto pojechac na dluzsze wakacje tylko we dwoje, wiem, ze to bardzo boli, bo sama teraz sie staram o dzieciatko i nie wychodzi, ale uwazam, ze trzeba byc silnym, odwaznym i pozytywnym. Moze niech sie Pani troche zapomni, skoncentruje sie na pracy, znajomych, nowych celach.byc moze wszystko tez jest w naszej glowie…zycze wiecej usmiechu, moze Pani do mnie pisac w razie czego i niedpouszcC do siebie negatywnych mysli. Na pewno Wam sie uda”!!!!!!

 12. marika pisze:

  Mam 40 lat. Choruję od 21 lat na stawy. Bardzo pragnę dziecka. Maryjo,wysłuchaj mojej prośby.

 13. margol pisze:

  Tak bardzo chcielibyśmy z mężem mieć dzieciątko. Już tyle czasu czekamy na nie. Proszę o łaską macierzyństwa. Niech spełni się ten CUD.

 14. prosba pisze:

  Boże już straciłam jedno dzieciątko proszę Ciebie, abym teraz donosiła ciążę. Błagam Cię i proszę o szczęście i zdrowie dla całej mojej rodziny i pozostałych ludzi, którzy tak samo jak ja czekają na upragniony Boży cud…

 15. ewa pisze:

  Boże Proszę Cię o cud tak bardzo chce zostac matka .Po stracie mojego nie narodzobego dziecka bardzo cierpię .Nie potrafię zapomnieć co musialam przejsc dostalam takiego kopa od życia niesprawiedliwe jest to życie jedni urodzą zabija i maja następne dzieci zastanawiam się dlaczego to trafiło ba mnie co js takiego zrobilam w zyciu ze los tak mi daje kopa prosze o modlitwe o dar macierzyństwa .

 16. Dominika i Tomasz pisze:

  Modlimy się i prosimy o Waszą modlitwę o szczęsliwe poczęcie dziecka. Dominika i Tomasz

 17. Ewa pisze:

  W marcu tego roku straciłam nagle ojca i nienarodzone dziecko.Błagam Boga Mateczke kochana za wstawiennictwem Ojca Świętego św.Judy Tadeusza św Dominika o wyproszenie i wstawienie się za mną żebym kolejny raz zaszła w ciążę i o szczęśliwe rozwiązanie.Czas biegnie a ja mam już 39lat.Tak bardzo boli że można oszaleć ale wierzę że Pan Bóg daje źycie i że kiedyś będę w końcu uśmiechniętą kobietą bo dziecko zawsze wywołuje uśmiech..I proszę także za moją mamę alkoholiczke żeby w końcu zrozumiała i chciała wyjść z nałogu..

 18. jagoda pisze:

  Błagam Cię Boże miłosierny i tak bardzo łaskawy o dar płodności dla mnie i mojego męża, spraw Panie ten cud abyśmy mogli cieszyć się tym wspaniałym darem jakim jest macierzyństwo, pozwól nam cieszyć sie tak bardzo wyczekiwanym i upragnionym dzieciątkiem z naszej kwi i kości, pomóż nam i nie opuszczaj nas,mimo ze na pewno niejeden raz zawiodłam Cię Panie, błagam o miłosierdzie Twoje.

 19. prosba o modlitwe pisze:

  Prosze o modlitwe za mnie i mojego meza Bardzo chcemy miec dziecko lecz sie nie udaje Prosze modlcie sie za nas Zebysmy szyko zostali rodzicami Ja rownierz bede sie modlic za was wszystkich

 20. m pisze:

  Panie Boże bardzo Cię proszę o dar macierzyństwa, o naszego kochanego Maluszka.

 21. Sylwia pisze:

  Proszę Cię Boże drugi raz o dzieciątko i spraw by wszystkie kobiety pragnące macierzyństwa kiedyś tego dostąpiły. Bóg zapłać

 22. dddd pisze:

  Tyle lat czekam na upragnionego dzidziusia, i gdy w tym roku się udało, byłam przeszczęśliwa. Gdy lekarka powiedziała, że jest już tętno, do oczu napłynęły mi łzy szczęścia i radości. 7 tygodni trwało to szczęście, a potem ból,potworny ból, bo straciłam naszego aniołka. Panie Boże, wiem że popełniłam w życiu wiele grzechów, żałuję ich bardzo, jednak proszę Cię, spraw abym została mamą, abym urodziła dzidziusia. Aby spełniło się nasze największe marzenie. Nie wiem jaką mamą będę, ale jedno wiem na pewno, będę to dzieciątko kochała ponad wszystko, a Tobie będę wdzięczna do końca życia. Podaruj nam ten cud. Błagam.

 23. kkiii pisze:

  Panie prosze o pomoc chce podzileić się swą miłością i poświecić się dla niej, błagam o pomoc.

 24. Emi pisze:

  Matko przez Twoje wstawiennictwo prosze o laske macierzynstwa po stracie mojego wynarzonego synka nie moge spokojnie zyc i funkcjonowac. Prosze pomoz nam zostac znowu rodzicami

 25. malutenka22 pisze:

  PANIE JEZU JESTEM ROK PO SLUBIE Z MEZEM PLANUJEMY POWIEKSZYC RODZINE ALE COS NAM NIE WYCHODZI BARDZO KOCHAM DZIECI PROSZE POMOZ NAM ZOSTAC RODZICAMI I BYC SZCZESLIWYMI PROSZE O CUD

 26. iwona pisze:

  Panie Boże dlaczego inne kobiety mogą mieć dzieci, narkomanki i alkoholiczki, morderczynie które nie zasłużyły na ten cud. Takie co w ciąży piją i palą i nie dbają o siebie, a później o swoje dzieci. Tak długo już czekam i wciąż się nie udaje. Nie mam już siły żyć i nie widzę sensu życia. Dlaczego mnie , dlaczego nas to spotkało. Niczego już nie chcę i nie pragnę bardziej niż dzieciątka. Błagam, proszę, pomóż mi, wysłuchaj moich próśb żeby w końcu się nam udało. Proszę Cię Panie Jezu, Matko Boża, święty Papieżyczku, proszę…

 27. iwa pisze:

  Matko moja prosze cie o wstawiennictwo u Boga aby nam udalo sie począć potomstwo,owoc naszej milosci ktorego tak pragniemy.prosze o modlitwe

 28. niki pisze:

  Całym sercem proszę o duchową modlitwę w intencji mojej i mojego męża o dar nowego życia, które oboje jesteśmy gotowi przyjąć a nie możemy, całym sercem pragniemy a nie jest nam dane zostać rodzicami… Panie Boże Dawco Życia pomóż nam i obdarz darem rodzicielstwa

 29. iwa pisze:

  Boże Ojcze wszech mogący, prosze cie o laske poczecia potomstwa,od 3 lat staramy sie lecz nadal nic z tego.prosze o modlitwe i cud z nieba.

 30. Lidia pisze:

  Panie Boze, blagam o ponowny dar macierzynstwa, czekamy juz tak dlugo…wysluchaj nas.

 31. Michal pisze:

  Wczoraj dowiedzielismy sie ze moja Ukochana jest w stanie Blogoslawionym. Z calego serca prosze o modlitwe za nasza rodzine oraz za nasze dzieciatko.
  Serdecznie dziekuje

 32. Aga pisze:

  całym sercem proszę o upragnione dzieciątko, o dar macierzyństwa i ojcostwa dla mnie i mojego męża wstaw się za nami u Pana Boga Błogosławiona Maryjo

 33. magda pisze:

  Prosze o modlitwe o dar macierzynstwa. Prosze o modlitwe abym w koncu zaszla w ciaze i urodzila zdrowe dziecko. Boze daj mi i mojemu mezowi ten dar

 34. qrubel pisze:

  Boze ojcze, poblogoslaw moje dziecko, ktore poronilam I ktore od pierwszej sekundy ukochalam.
  Daj nam sile pogodzic sie z tym strasznym losem. Jestesmy zalamani.
  Nieustannie blagamy, o dar macierzynstwa. Blagamy o cud.

  Amen.

 35. Michal pisze:

  Modlimy sie z Wami ++

 36. Wierzaca pisze:

  Kochani Polecam Nowenne Pompejanska dzieki niej udalo mi sie zajsc w upragniona ciaze i jestem obecnie w 15 tyg.Kazdemu polecam i daje swiadectwo bo wiem jak one pomagaja w tych trudnych chwilach oczekiwania.Jestem z wami kochane Moj email jesli ktoras by chciala porozmawiac wiecej
  .karolina-cieplak@o2.pl

 37. second chance pisze:

  Boże, obdarz mnie ponownie potomstwem. Pragnę mieć jeszcze jedno dziecko.. Błagam, czekam z utęsknieniem 🙂

 38. karola pisze:

  Prosze o modlitwe o macierzenstwo bardzo pragniemy byc rodzicami

 39. Aga pisze:

  Boże bardzo proszę o dar macierzyństwa , o cud jakim jest nowe życie. Rok temu jedno dzieciątko straciłam co boli do dziś. Boże Ojcze proszę o jedno zdrowe dzieciątko, które uczyni nasze życie szczęśliwszym, pełniejszym a mojego męża wspaniałym ojcem. Boże Miłosierny pozwól nam się cieszyć rodzicielstwem… z całego serca błagam – wysłuchaj Nas.

 40. Agnieszka pisze:

  mamy jedno cudne dzieciątko jest przewspaniałe i cudne niestety od 2 lat bezskutecznie staramy sie o następne już sama nie wiem co robić jestem przerażona a zegar tyka nie chce aby moje dziecko tak jak ja przez długi czas było samo lekarz powiedział że mam niewiele czasu ze względu na mięśniaki nie wiem czy nie jest już za późno proszę o modlitwę i pomoc 😦 mam nadzieje że Bóg nam pomioże tak bardzo tego pragniemy

 41. Karolina pisze:

  Bałagamy o cud poczecia !!!! Z całego serca prosimy o dar macierzyństwa i sile any znosić kolejne rozczarowania .

 42. gość pisze:

  Proszę o łaskę macierzyństwa dla koleżanki Kasi, która kilka lat temu poroniła.

 43. Edyta pisze:

  Prosze o modlitwe w poczeciu nowego zycia w moim lonie i za meza o wiare.W styczniu poronilam i jest mi bardzo ciezko.

  • Edyta pisze:

   Rozumiem wasza strate ,gdyz sama poronilam,ale dzieki modlitwie na rozancu i wierze Bog darowal nam mala ksiezniczke-Marte. Jutro skonczy 2 miesiace. Niech wam nie zabraknie wiary i odwagi prosic najblizszych o modlitwe za was.Niech wam Bog zasle male szczescie. Bede sie za was modlic.
   Pozdrawiam

 44. paulina pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża abyśmy w końcu mogli cieszyć się z poczęcia naszego ukochanego dziecka.

 45. Ania pisze:

  Błagam o dar potomstwa dla naszego małżeństwa, siły i łaskę wiary, zgodę i zrozumienie oraz miłość i wierność. Jesteśmy małżeństwem prawie 6 lat i tyle staramy się o maleństwo. Jest bardzo ciężko. Boże okaż nam swoje miłosierdzie i wysłuchaj nas.

 46. Ania pisze:

  Proszę o łaskę macierzyństwa dla siostry oraz zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

 47. Ania pisze:

  Jezu, zlituj sie nade mną, blagam o łaskę macierzyństwa. Jestem samotna w tym bólu, miewam stany depresyjne, rzucilam prace bo nie dali mi tam żyć. Proszę tez o więcej serca i empatii ze strońy męża. Zlituj sie proszę bo ja juz nie mam sił. Dzisiejszy stan nie pozwala mi wstać z łóżka. Nie mam siostry ani brata, nie mam sie nawet komu wyżalić. Wiem, ze nie jestem ideałem, przepraszam za wszystko co złego uczyniłam.

 48. Adrianna pisze:

  Chciałabym, prosić o wiarę i wsparcie dla mnie i męża w staraniach o dzieciątko, chcielibyśmy przekazać naszą miłość malutkiej dziecinie i móc wychowywać ją w Wierze tak jak nas wychowano.
  Proszę z całego serduszka. Bóg zapłać.

 49. natka pisze:

  BOŻE Czekamy już dlugo na nasze maleństwo proszę Cię Panie daj nam łaskę bycia rodzicami

 50. Edka pisze:

  O Panie,tak bardzo prosimy o malutenkie malenstwo !!!!! Tyle juz czekamy……………..

 51. Agnieszka pisze:

  Panie Boze Matko Najswietsza bardzo prosze o dar maciezynstwa. Z mezem jestesmy 7 lat po slubie tak bardzo dlugo Was prosimy o ta łaske Dopomozcie nam.Bardzo Was prosze o modlitwe. Tak dlugo juz z mezem coerpimy i leczymy sie bardzo prosze o dar maciezynstwa.

 52. ada pisze:

  Prosze o modlitwe w intencji naszego malenstwa. Jestesmy rodzicami 5 aniolkow:( teraz dowiedzialam sie o kolej ciazy, oby ten cud trwal juz do narodzin

 53. joanna pisze:

  Za mnie tez prosze
  9 lat walczymy o malenstwo

 54. joanna pisze:

  prosze o modlitwe o dar macierzynstwa. Tak bardzo chce byc mama. I niech moje maleństwo bedzie zdrowe.

 55. Edyta i Łukasz pisze:

  Błagam o modlitwę za mnie i męża, od 10 lat staramy się o dziecko, 4 lata temu byłam w ciąży lecz nasz Aniołek wrócił do Stwórcy. Bardzo prosimy o wsparcie i modlitwę za nas. My też modlimy się za wszystkie małżeństwa pragnące potomstwa i błagamy o cud.

 56. Beata pisze:

  Prosze o laske macierzynstwa. Tak bardzo pragniemy byc rodzicami! Za wstawiennictwem sw. Dominika Savio, prosimy o modlitwe o poczecie i urodzenie zdrowego dziecka. Bog zaplac

 57. Ania pisze:

  rok temu poroniłam i od tego czasu nie zaszłam znowu w ciąże, dlatego proszę o dar potomstwa dla nas, Maryjo proszę wysłuchaj naszej modlitwy i uproś nam u Syna Twego dar potomstwa.
  Jezu Ufamy Tobie
  Ania i Rafał

 58. Anna pisze:

  Proszę o ponowny dar macierzyństwa.

 59. Aniołkowa Mama pisze:

  Boże, zabrałeś nam Nasze Największe Szczęście. Pragnę wierzyć że miałeś w tym jakiś konkretny cel. Dziękuje że pozwoliłeś nam się cieszyć się tymi pięknymi 38tc z naszym synkiem, ale BŁAGAM nie zabieraj nam już więcej dzieci. Teraz staramy się o rodzeństwo dla Naszego Syneczka. Proszę pozwól nam doczekać się potomstwa i cieszyć z ziemskich dzieci. Potrzebuję Twojego wsparcia i łask. Przebacz że Cię odtrąciłam, pozwól mi znowu Tobie zaufać, bo bardzo tego pragnę. Jezu ufam Tobie…

 60. Ania pisze:

  Boże, proszę Cię o cud macierzyństwa. Jeśli nie taka jest jednakTwoja wola – daj mi wytrwać w moim ogromnym cierpieniu, Ty jeden wiesz co czuję i co przeżywam.

 61. O.O pisze:

  Proszę z całego serca o powtórną łaskę macierzyństwa.

 62. Annas pisze:

  Panie Boze prosze z calego serca pozwol mi byc matka. Oby nasze pierwsze podejscie do IVF zakonczylo sie piekna ciaza. Prosimy cie….

 63. mkk pisze:

  Wszyscy lekarze dookoła mówią nam, że jedyną szansą na dziecko jest in vitro. Błagam o modlitwę, by udało nam się słusznie wybrać odpowiednią drogę i by stał się cud, byśmy w końcu zostali rodzicami.

 64. Ewa pisze:

  Tak bardzo trudno pogodzić się ze stratą naszej nienarodzonej córeczki Beatki, choć wiemy, że jest Aniołkiem (wraz z naszym pierwszym dzieciątkiem) w Niebie. Bardzo prosimy o modlitwę o uzdrowienie naszego bólu i o łaskę potomstwa. Ewa i Paweł

 65. Jadwiga pisze:

  Błagam Cię miłosierny Panie obdarz mnie i męża darem płodności, byśmy w niedługim czasie mogli spłodzić z naszej krwi i kości to tak bardzo upragnione i wyczekiwane dzieciatko, które pragniemy kochać z całych sił, nasz kochany Aniołek jest u Ciebie Panie w niebie bo taka była Twoja wola Panie i choć tak ciężko z tym nam się pogodzić to żyjemy dalej w bólu ale i w wielkiej nadzieji, ze miłosierny Pan ulituje sie nad nami i obdarzy nas dzieciną której tak bardzo pragniemy.Prosimy ze wszystkich sił o modlitwe w naszej intencji Bóg zapłać.

 66. Justyna pisze:

  Panie Boze prosze Cie o tak dlugo wyczekiwana laske maciezynstwa . Bede dobra mama i wychowam z mezem wyczekane malenstwo najlepiej jak potrafimy w wierze chrzescijanskiej. Panie moj wysluchaj moich modlitw. Boje sie ale Ufam Tobie Prosze Panie Jezu Ty sie tym zajmij .Kocham Cie wiem ,ze chcesz mego szczescia …zdejmij ze mnie prosze ta blokade.

 67. shawky pisze:

  KOCHANY PANIE BOŹE CHYBA JESTEM W CIĄŻY TY PEWNIE O TYM JUZ WIESZ ALE BOJE SIĘ ŹE STRACE TOSZCZESCIE GDYŻ ROK TEMU PORONILAM RAZ PO RAZ W PAZDZ I W STYCZNIU DLATEGO PROSZE SPRAW BYM DONIOSLA CIĄŻE I CIESZYLA SIE MACIERZYNSTWEM PROSZE CIE KOCHANY PANIE BOŻE ..AMEN

 68. Monika i Andrzej pisze:

  Boze bardzo prosze o dar macierzynstwa staramy sie juz prawie 2 lata tak bardzo pragne mie swoje male szczescie pod sercem m

 69. Marta pisze:

  Proszę o cud poczęcia. Żebym mogła urodzić zdrowe dzieciątko.

 70. Angelika B pisze:

  Mateczko wstaw sie za mna i moim mezem Dariuszem o dar potomstwa juz 4 lata czekamy na ten cudowny dzien kiedy okaze sie ze jestem w ciazy wypros dla nas ten cud Amen

 71. klaudia pisze:

  Proszę o modlitwę o dzisiejszy cud

 72. K. pisze:

  Proszę Cię Matko Boża o dar macierzyństwa. Mam córkę, ale drugą ciążę poroniłam. Spraw abym zaszła w bezproblemową ciążę i urodziła całe i zdrowe dzieciątko. Amen.

  • k. pisze:

   Proszę Cię w tę wigilijną noc o to, żebym jak najszybciej to możliwe zaszła w szczęśliwą ciążę i urodziła całe i zdrowe dzieciątko. Amen.

   • k. pisze:

    Proszę Cię o dar macierzyństwa. Niech dziecko przyjdzie na świat w tym nowym roku
    Amen.

 73. Kochająca Matka pisze:

  Panie Boże proszę o dar macierzyństwa dla ukochanej córki i zięcia, modlę się za nimi i mam nadzieję że stanie się cud , wierzę w to mocno. Najukochańsza Matko wstawiaj się za nimi.

 74. Agnieszka pisze:

  Boże niedawno podczas Mszy Świętej usłyszałam że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych . Straciłam już troje swoich dzieci , tak bardzo trudno mi było przez to przechodzić sam dobrze wiesz . Proszę Cię usilnie o dar macierzyństwa . Wiem że czasem nie jestem idealną matką dla swojej córki ale proszę zaufaj mi i jeszcze raz pozwól cieszyć się macierzyństwem . Będę się o to gorąco modlić .

 75. Ewelina pisze:

  bardzo proszę o dar poczęcia nowego życia tak bardzo chcę razem z mężem mieć potomstwo. tak bardzo cierpimy i boimy się. bo straciliśmy pierwsze dziecko. Naszą maleńką Wiktorie. Ale nie poddajemy sie wierzymy, że dane nam będzie cieszyć się zdrowym dzieckiem o to Panie Borze Cię proszę.

 76. k. pisze:

  We wrześniu straciłam dziecko. Chcę jeszcze raz zajść w ciążę i zostać mamą zdrowego, pełnosprawnego dziecka. Amen.

 77. Lidia pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji poczęcia Dziecka, od 3 lat staramy się bezowocnie, tylko w modlitwie pokładamy całą swoją nadzieję…Bóg zapłać dobrym ludziom, którzy będą się za nas modlić.

  • Agnieszka pisze:

   Panie Boże jeżeli Twoją wolą to jest- błagam daj dzieci kobietą, które Cię o to proszą

   Sama poronilam. Po tym urodziłam 2 razy. Wiem, że to ciężko i łatwo się mówi, ale warto nie koncentrować się na zajściu w ciążę. Przynajmniej u mnie to zadziałało i jeszcze jedna rzecz-planowanie ciąży metodą kalendarzykowa 🙂
   Buziaki dla wszystkich przyszłych Mam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s